Niespodzianka weselna dla męża

Niespodzianka weselna dla męża

Jak zaskoczyć męża na uroczystości weselnej

Twój przyszły mąż musi być naprawdę wyjątkowy skoro to właśnie z nim postanowiłaś spędzić resztę swojego życia. Dlatego świetnym pomysłem będzie podarowanie mu równie wyjątkowego prezentu ślubnego. Poświęcasz wiele godzin nad głowieniem się co powinnaś zrobić i jaki prezent wybrać żeby był oryginalny i najbardziej odpowiedni dla Twojego mężczyzny.

Napisz list do swojego ukochanego

W czasach kiedy króluje komunikowanie się przez szybkie sms-y i okazywanie uczuć za pomocą emotikonem i serduszek z pewnością zaskoczysz przyszłego męża tą wymierającą formą przekazu. Napisz mu własnoręcznie szczery list lub listy. Możesz w nich opisać swoje uczucia do niego lub przytoczyć kilka najpiękniejszych chwil które razem spędziliście. Idealnie by było gdybyś napisała kilka takich listów i włożyła w koperty z napisami „otwórz w naszą pierwszą rocznicę” i „otwórz jak pierwszy raz bardzo Cię wkurzę”.

Zorganizuj męski kącik na sali weselnej

Jeżeli Twój ukochany jest fanem bardziej wyrafinowanych trunków. Lubi degustować się dobrymi napojami alkoholowymi, z pewnością będzie niezwykle szczęśliwy zorganizowaną przez Ciebie męską strefą. Zorganizuj kilka kanap lub pufy, szklany stoliczek, eleganckie szklanki specjalnie do whisky oraz barek na którym ustawisz kilka butelek dobrego alkoholu oraz cygara. Niech to będzie kącik typowo męski to świetna niespodzianka weselna dla męża Jego koledzy z pewnością jeszcze przez długi czas po weselu będą mu zazdrościć tak wspaniałomyślnej małżonki : )

Wykorzystaj swoje talenty

Jeżeli masz ładny głos, lubisz śpiewać i jesteś na tyle odważna, możesz zrobić wspaniała niespodziankę swojemu wybrankowi i zaśpiewać mu na weselu wybraną przez siebie lub jego ulubioną piosenkę.  Może jednak lepiej czujesz się w roli tancerki ? Wykonaj pokaz taneczny. Może to być wstęp do pierwszego tańca. Jeżeli masz problem z występami publicznymi może to być tanieć wykonany specjalnie dla Twojego męża:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *