Hej, nazywam się Paulina! Cieszę się, że zainteresował Cię mój blog. Jeśli tutaj trafiłeś, to z pewnością zainteresowała Cię możliwość współpracy ze mną. Chętnie zapoznam się z Twoją propozycją, a to jest miejsce, w którym możesz się nią ze mną podzielić.

Kilka słów o Biorę ślub.pl

Pomysł na powstanie bloga ślubnego kształtował się w mojej głowie bardzo długo, aby wreszcie w maju 2018 roku mógł stać się rzeczywistością. Blog skierowany jest przede wszystkim do przyszłych panien młodych, a także wszystkich osób zainteresowanych tematyką ślubną. Pragnę stworzyć miejsce pełne ciekawych inspiracji, przydatnych porad i tematów, których nikt wcześniej nie poruszył – lub nie są one według mnie wystarczająco rozwinięte. Tworzę tę stronę z pasją i mam nadzieje, że moje pomysły i porady, które tutaj publikuje, staną się częścią ślubu i wesela wielu par. Stawiam na oryginalność i staram się jak najczęściej dostarczać czytelnikom ciekawe artykuły, które będą przydatne podczas planowania tego wyjątkowego dnia.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Jestem otwarta na wiele różnych form współpracy. Pamiętaj jednak, że jestem całkowicie szczera z osobami, które odwiedzają tego bloga i czytają moje wpisy. Nie podejmę się polecenia czegoś, co nie jest zgodne z moimi przekonaniami i tematyką bloga. Jeśli odmówię – nie przejmuj się. Nie oznacza to, że oferta, którą kierujesz w moją stronę jest zła. Może po prostu mamy odmienne gusta? Chętnie podzielę się ze swoimi czytelnikami ciekawymi produktami, usługami i innowacyjnymi rozwiązaniami ślubno-weselnymi, z których sama bym skorzystała. Jestem ciekawa Twoich pomysłów i oferty, jaką masz w zanadrzu. Koniecznie mi ją przedstaw! Twój krok w postaci wiadomości może być początkiem naszej udanej współpracy. Co ty na to? 🙂

Odezwij się do mnie

Będę szczęśliwa, jeśli zapragniesz stać się częścią tego bloga. Razem możemy stworzyć coś wspaniałego! Skontaktuj się ze mną za pomocą:

  • maila: paulina@biore-slub.pl
  • facebooka: Biorę ślub

lub poniższego formularza ↓