Najlepsze fryzury ślubne

Najlepsze fryzury ślubne

Najlepsze fryzury ślubne dla panny młodej

Początek roku 2018, a wraz z nim nowa fala trendów weselnych. Pożegnaj się z eleganckim i przesadnie stylizowanym stylem, a następnie zapoznaj się na tematyką zrelaksowanych, teksturowanych upięć, luźnych warkoczy i plażowych fal. Sprawdź najlepsze trendy we fryzurach ślubnych, których w przyszłym roku zobaczycie jeszcze więcej.

Niski, teksturowy kok

Kiedy myślisz o koku,wiele z nas wyobraża sobie jedną z dwóch skrajności: ciasno związane, wysokie „bułeczki” na głowach lub chaotyczne, zaniedbane włosy. Ta niska, teksturowana forma jest czymś pomiędzy nimi. Wypełniony luźnymi lokami i swobodną elegancją, jest to idealne, nowoczesne upięcie dla panny młodej.

Plecionki, warkocze

Warkocze pasują praktycznie do każdego rodzaju włosów panny młodej. Dla zrelaksowanego, artystycznego wyglądu, pojedynczy, splatany warkocz to wspaniały wybór, a mniejsze warkocze włożone w niskiego koka lub kucyk dodają ciekawego wyglądu i elegancji.

Naturalnie

Jeśli jesteś panną młodą o wspaniałych, naturalnie pięknych włosach, lub po prostu  szukającą prostego stylu , ciesz się! Elegancki, dopracowany wygląd ciasno upiętych włosów z przeszłości ustępuje miejsca celebracji naturalnych włosów.. uwielbiamy to!

Kucyk z objętością

W tym roku Twoje nieformalne fryzury stają się formalne, weselne. Dla tych kobiet, które nie chcą tego zrobić, ale chcą, by ich włosy były związane, szczególnie w gorącym, wilgotnym klimacie, te pełne objętości kucyki są idealną opcją! Najlepsze fryzury ślubneNajlepsze fryzury ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *