Pomysły na nowoczesne wesele

Pomysły na nowoczesne wesele

Nowoczesne dekoracje ślubne wprowadzają mnie w zachwyt . Podobnie jak stylizacją i wystrojem wesel. Polecam nowoczesny styl przemysłowy. Ten styl sprawdza się doskonale w pomieszczeniach magazynowych .

Zielone liście, paprocie i unikalne elementy teksturowanych, takie jak strąki, jagody i mech. Dla panny młodej, która ceni sobie oryginalność, może skorzystać z pomysłu z miedzią, probówkami, betonem i ciepłem drewna. Fajnie pobawić się również z odrobiną geometrii, wzorów i tekstur na unikalny weselny  styl. Zobaczmy zatem jakie są pomysły na nowoczesne zorganizowanie ślubu .

Miedziane elementy

Miedź jest trendem w wystroju wnętrz, oświetlenie, krzesła, sztućce. Może być również motywem przewodnim twojego projektu stołu. Uwielbiam ten nowoczesny wygląd. Bohaterem są miedziane geometryczne kształty z wieńcem kwiatowym rozproszonym wokół.

Proste, miedziane wazony w różnych rozmiarach . Utrzymywanie naczyń w tym samym kształcie w różnych rozmiarach daje całkowitą spójność konstrukcji i współgra pięknie. Ten wygląd z wyborem białych i zielonych kwiatów wydaje się klasyczny i odpowiedni na wszystkie trendy.nowoczesne wesela

nowoczesne wesela

 

Betonowe elementy

Betonowe naczynia dodają świetnej tekstury do stołu. Mogą być wykonane w standardowych odcieniach szarości, od  ciemnych do jasnych, a nawet białych, w wielu rozmiarach i kształtach od tego większego, prostokątnego  wypełnionego różnymi, zielonymi teksturowanymi liśćmi, do małych lub wypełnionych tylko jednym dużym kwiatem.

nowoczesne weselanowoczesne wesela

Wykorzystanie probówek

Szklane probówki mogą być wykorzystane na wiele sposobów w aranżacji twojego nowoczesnego wesela. Włóż w nie pojedyncze łodygi i powieś pod sufitem. Lub  prosty, ale skuteczny pomysł nowoczesnego stołu, wykorzystaj to w takiej formie i włóż w każdą z próbek inny kwiat czy liść.nowoczesne weselanowoczesne wesela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *