Wesele w okresie letnim

Wesele w okresie letnim

Wesele w idealnym stylu dla Ciebie

Jeśli jesteście parą, która myśli o tym, żeby pobrać się w lato, powinniście wiedzieć o fantastycznej letniej palecie ślubnej. Wybór idealnej palety jest bardzo ważny, ponieważ decyduje o klimacie twojego wielkiego dnia i podkreśla twoje dekoracje ślubne. Co więcej, zadziwiająca kolorystyka ślubu z pewnością sprawi, że twój wielki dzień ożyje.

Najlepszą częścią letniego ślubu jest możliwość wyboru różnych kolorów. Pastele zawsze wyglądają pięknie na tradycyjnych weselach, są głębokie i dają ciepłe akcenty. Sprawiają, że Twój ślub wygląda świeżo. Unikaj używania ciemnych odcieni, chyba że zależy wam na nadaniu nastrojowego i bardziej klimatycznego charakteru imprezie.

Teraz najważniejsza wskazówka, o której wiele par często zapomina. Miejsce wesele powinno Cie naprowadzić. Jeśli masz ślub na plaży, zmaksymalizuj wykorzystanie świeżych kwiatów, aby dodać naturalnego uroku na wesele.

1. Ślub na plaży

Różowe i granatowe odcienie są powszechnie wybieraną paletą kolorów na letnie wesele. Mieszaj świeże, różowe kwiaty, jak róża lub lilie ze storczykami, aby nadać swojej uroczystości uroku. Kolejna paleta kolorów to pomarańcz i fuksje. Połącz kilka jasnożółtych kwiatów z naturalnymi fuksjami; to doda magii do letniego ślubu na plaży.

Wesele w okresie letnim

Wesele w okresie letnim

2. Ślub w winnicy

Jeśli myślisz o ślubie w winnicy, polecamy piękną paletę ślubną w kolorze fioletowym i zielonym. Ta stylowa kolorystyka nada Twojemu ślubowi wystawny wygląd. Kolejną paletą kolorów do ślubu w winnicy jest srebro i jagoda. Te palety kolorów są idealne na letnie wesele w winnicy.

Wesele w okresie letnim

3. Wesele Boho-chic

Wesele boho-chic jest idealne dla romantycznych i wolno-duchowych „gołąbków”. Najlepszą paletą kolorów na ślub boho-chic jest mieszanie szarego, niebieskiego, suszonego eukaliptusa i piasku. Ta piękna paleta kolorów dodaje wszystkie naturalne elementy wesela.

Kolejną paletą kolorów na elegancki ślub jest rubinowy, nagietek, eukaliptus i piasek. Aby nadać swojemu boho-szykowi rustykalny wygląd, dodaj metalowe kolory, takie jak miedź lub brąz. W dzisiejszych czasach wiele par stawia na wesele w stylu Boho.

Wesele w okresie letnim Wesele w okresie letnim

 

4. Wesele w stylu vintage

Najlepszym kolorem do ślubu w stylu vintage 2018 jest fiolet. Dodaj więc piękne fioletowe kwiaty. Mieszanka fioletowych kolorów z innymi jaskrawymi kolorami, jak różowy lub czerwony. Wygląda to zaskakująco.

Zachowaj kolor bordowy w centralnym miejscu, aby nadać ślubowi elegancki wygląd w stylu vintage. Co więcej, możesz sparować kolor purpurowy z zielonymi, obfitymi akcentami, takimi jak sukulenty, trawa pampasowa, a nawet pióra, aby stworzyć aranżację, która wygląda dramatycznie i trochę tajemniczo.

Wesele w okresie letnim Wesele w okresie letnim

5. Tradycyjny ślub wiejski

Paleta kolorów klasycznych wesel jest zwykle biała. Aby dać swojemu białemu ślubowi wspaniały wygląd, możesz uzyskać jasne, kolorowe kwiaty, takie jak różowy z odrobiną srebra – to nigdy nie wyjdzie z mody! W centralnym miejscu kwitną róże ogrodowe, hortensje w kolorze różowym i goździki w kolorze niebieskim.

Wesele w okresie letnim

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *