Bukiet ślubny z róż
bukiet Inspiracje Kwiaty Panna młoda

Bukiet ślubny z róż

Na przestrzeni lat róże zyskały miano symbolu piękna, szyku i klasy. Dzięki swojemu intensywnemu czerwonemu kolorowi są również znakiem miłości i gorącego uczucia. Może właśnie dlatego tak często mężczyźni decydują się na to, aby właśnie nimi obdarować swoje ukochane. Róża jest niewątpliwie królową wśród kwiatów, która w praktycznie każdym wydaniu będzie prezentować się dobrze. Róże nigdy nie wyjdą z mody dzięki swojemu klasycznemu, uniwersalnemu, ale jednocześnie pełnemu wdzięku wyglądowi. Bukiet ślubny z róż jest dobrym rozwiązaniem dla praktycznie każdej Panny Młodej. Dopasuje się do każdego typu urody, stylu i klimatu ślubu oraz wesela. Niezależnie czy będzie to wyrafinowane glamour, czy zwiewne boho.

Te ponadczasowe kwiaty idealnie sprawdzą się w bukiecie ślubnym zarówno same, jak i w połączeniu z wieloma innymi roślinami

Największą zaletą róż jest to, że są dostępne praktycznie przez cały rok. Nie musicie się więc martwić, że w miesiącu, w którym bierzecie ślub, akurat ich zabraknie. Decydując się na bukiet ślubny z róż macie też szeroki wybór gatunków i kolorów. Zaczynając od klasycznych bieli i czerwieni, kończąc na najbardziej zwariowanych kolorach tęczy dla bardziej odważnych Panien Młodych, takich jak fiolet i niebieski. Z łatwością znajdziecie te, które idealnie będą do Was pasować.

Świeże kwiaty nie będą miały problemu z przeżyciem długich godzin ślubu i wesela. Nie musicie się martwić, że bukiet będzie źle się prezentować podczas uroczystości i na fotografiach, po kilku godzinach od zrobienia. Róże świetnie łącza się też z innymi kwiatami. Mnie urzeka połączenie ich z delikatnymi, pastelowymi peoniami, z którymi dobrze się dopełniają, dodając sobie nawzajem niepowtarzalnego wdzięku. Jest jednak wiele innych roślin, z którymi róże będą tworzyły zgrany duet. Dobra florystka na pewno będzie potrafią połączyć je z różnymi roślinami, tworząc idealną i ciekawą kompozycję. Oto kilka najpiękniejszych inspiracji z udziałem róż.

Zobacz inne wpisy

1 Komentarz

  1. Bardzo piękne bukiety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *