Kolorowa suknia ślubna
Inspiracje Panna młoda suknia ślubna

Panna Młoda w kolorze – kolorowe suknie ślubne

Suknia ślubna to niewątpliwie najważniejszy atrybut Panny Młodej. Biel to numer jeden wśród ślubnych barw i to właśnie na suknie w tym kolorze najczęściej się decydujemy. Mimo iż biel straciła swoje pierwotne znaczenie – nie jest już traktowana jako symbol niewinności i dziewictwa, to jest najczęściej wybierana ze względu na swój elegancki i klasyczny charakter. A gdyby tak zrezygnować z tradycyjnej bieli na rzecz czegoś bardziej nietuzinkowego? Od kilku sezonów Panna młoda w odcieniach różu, kremu, a nawet niebieskiego nie jest już niczym dziwnym. To właśnie kolory zyskały popularność i zaczęły rządzić modą ślubną. Kolorowa suknia ślubna jest rozwiązaniem dla odważnych i oryginalnych Panien Młodych, które nie boją się niekonwencjonalnych rozwiązań. Przygotowałam dla Was kilka propozycji na to, jak zastąpić biel w kreacji ślubnej.

Powiedz tak kolorowej sukni ślubnej!

Eleganckim i delikatnym kompromisem pomiędzy białą a kolorową suknią ślubną okaże się kreacja w kolorze pudrowego różu lub delikatnej mięty. Odcienie nude i pasteli to propozycja dla romantycznych Panien Młodych, do których nie do końca przemawia biel ale bardziej wyraziste kolory są dla nich za odważne. Takie kreacje są absolutnie piękne i szalenie modne w ostatnim czasie! Godnym uwagi rozwiązaniem jest też subtelne włączenie koloru do sukni. Bardzo przypadły mi do gustu suknie ślubne w stylu ombre, które łączą biel z bardziej wyrazistymi kolorami. Pewniejsze siebie kobiety mogą z kolei wybrać bardziej wyraziste kolory takie jak czerwień, zieleń, fiolet czy niebieski. Taka kolorowa suknia ślubna jest dobrym rozwiązaniem, jeśli prócz ślubu kościelnego planujecie również cywilny. Możecie wtedy pozwolić sobie na nieco więcej swobody w doborze kolorów. Bez względu na to, na jaki kolor ostatecznie się zdecydujecie, pamiętajcie o tym, aby dopasować kreacje do swojego stylu i preferencji. Najważniejsze jest to, jak będziecie czuć się w danym kolorze. Zastanówcie czy pasuje on do całości ceremonii, a nawet Waszego typu urody. Znalazłam dla Was kilka pięknych zestawień z kolorową suknią w roli głównej. Same zobaczcie!

Kolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubnaKolorowa suknia ślubna

Zobacz inne wpisy

4 Komentarze

  1. Alicja says:

    Mnóstwo fantastycznych sukni ślubnych! Ja wybrałam dla siebie białą, z niebieskim dołem. Niedługo powinna do mnie przyjechać.

    1. Świetny wybór! Jestem ciekawa jak wygląda <3

  2. Aleksandra says:

    Śliczne są te sukienki!

    1. Zgadzam się 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *