chabrowy kolor przewodni ślubu
Inspiracje kolor przewodni Sala

Chabrowy jako kolor przewodni ślubu i wesela

Kolor niebieski jest szczególnie ważny podczas ślubu i wesela. Mówi się, że Panna Młoda powinna posiadać coś właśnie w tym kolorze. Podobno ma to jej przynieść szczęście na nowej drodze życia. A może by pójść o krok dalej i zdecydować się na niebieski jak jako kolor przewodni całej uroczystości? Konkretnie mowa tu o chabrowym. Jest to piękny, wyrazisty i intensywny kolor, który coraz częściej widuję się na ślubach. Ta szlachetna barwa doskonale komponuje się z równie intensywnymi żółciami, różem i czerwienią. Jeśli jednak sam kolor chabrowy jest dla Was wystarczająco mocnym akcentem i chcecie go połączyć z czymś delikatniejszym, to różne odcienie bieli i srebra okażą się strzałem w dziesiątkę. Oto ciekawe inspiracje z kolorem chabrowym w roli głównej.

Chabrowy kolor przewodni ślubu i wesela świetnie odnajdzie się w różnych elementach dekoracyjnych sali i kościoła

Zaczynając od zaproszeń ślubnych, które zdradzą Waszym gościom klimat, styl i barwy, jakie będą panowały na uroczystości. Warto już na tym etapie wykorzystać chabrowy kolor przewodni ślubu i uwzględnić go projektując zaproszenia, które wręczycie gościom. Pięknie będą wyglądać te minimalistyczne, w kolorze białym, obwiązane jedynie wstążką w tym kolorze lub takie, na których znajdzie się motyw kwiatowy np. namalowany akwarelami. Jeśli bierzecie ślub w okresie letnim, możecie wykorzystać świeże chabry, od których właśnie wzięła się nazwa koloru i stworzyć spójną kwiatową oprawę ślubu i wesela. Chabry świetnie będą komponować się z kwiatami polnymi, słonecznikami i rumiankiem tworząc bombę kolorystyczną. Taki bukiet podkreśli białą kreacje Panny Młodej, nadając jej charakteru. Warto też zaopatrzyć się w chabrową butonierkę dla Pana Młodego, który może zdecydować się też na krawat, poszetkę i spinki w tym kolorze, które dopełnią całą stylizację. Chabrowy jest dość intensywny, więc Panna Młoda może zdecydować się jedynie na dodatki w ty kolorze np. buty, biżuterie, a nawet paznokcie. Niebieski kolor sukni świetnie jednak sprawdzi się u druhen lub świadkowej. Zaproponują swoim przyjaciółkom kreacje właśnie w tym kolorze.

Chabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i weselaChabrowy kolor przewodni ślubu i wesela

źródła zdjęć: mioduszewska.pl, krisflo.pl

Zobacz inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *